دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن یا دزدگیر منزل از چند سنسور حساس به حرکت تشکیل شده که با کوچک ترین حرکت مشکوک به ساکنین محل ورود افراد غیرمجاز را  دزدگیر اماکن اطلاع می دهد.

استفاده از این دستگاه دزدگیر اماکن در حال حاضر در خیلی از مکان ها رایج شده مانند دزدگیر منزل و اغراق نیست اگر بگوییم این دستگاه نقشی بی نظیر

 و انکار ناپذیری را در کاهش سرقت و همچنین جلوگیری از بروز خیلی از جرائم داشته است.

دزدگیر اماکن چیست؟

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و  قبل از اینکه این مقاله را شروع کنیم اجازه دهید یک تعریف کلی از دستگاه دزدگیر اماکن داشته باشیم.

طبق تعریفی که در بالا ارائه کردیم، دزدگیر اماکن به سیستم اعلام سرقت هم معروف است و در واقع وسیله ای است که به هنگام گذر افراد متفرقه و غیرمجاز از یک حریم خصوصی، ورود این افراد را به ساکنین اعلام می کند .

دزدگیرهایی که در حال حاضر در بازار وجود دارد از لحاظ شکل ظاهری به صورت های متفاوتی ارائه می شوند اما از لحاظ عملکرد، یک ساختار مشترک را دارا می باشند.

این یعنی اکثر دزدگیر اماکن دارای یک سری خطوط تحریک باز و یک سری خطوط تحریک بسته هستند .

برخی از این دزدگیرها دارای کلیدهای معمولی یا سوئیچ آلفا و برخی دیگر دارای قفل رمزی و یا کلید کنترل از راه دور به منظور روشن و یا خاموش کردن دستگاه هستند .

موارد استفاده دزدگیر اماکن

استفاده از دستگاه دزدگیر اماکن همان طوری که در بالا هم به آن اشاره کردیم یکی از عمومی ترین و رایج ترین نوع دستگاه ها است که در اکثر مکان ها از جمله خانه، کارخانه، بانک، فروشگاه، مغازه، کارگاه، مناطق صنعتی و هر جایی که شما تصور کنید، برای پیشگیری از وقوع دزدی و یا سرقت و همچنین ورود افراد غیرمجاز به حریم خصوصی استفاده می شود.

این دستگاه به نام های دیگری هم در بین مردم معروف است. از جمله این نام ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • دزدگیر اماکن
 • سیستم ضد سرقت
 • دزدگیر منزل
 • سیستم امنیتی منزل
 • سیستم ضد سرقت فروشگاه
 • سیستم ضد دزد
 • سیستم حفاظتی خانه
 • دزدگیر فروشگاه
 • دزدگیر مغازه
دزدگیر اماکن

مزیت های استفاده از دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن

جالب است بدانید اشخاصی که دست به دزدی و سرقت از منازل و اماکن می زنند از پیش اهدافی آسان را برای خود در نظر گرفته اند. 

در این بین اگر منزل، بانک، کارخانه و یا هر مکان دیگری که به سیستم ضد سرقت مجهز باشد به طور حتم شانس سرقت این نوع افراد را تا حد بسیار زیادی کاهش خواهد داد.

مزیت های زیادی را می توان برای استفاده از سیستم ضد سرقت بیان کرد. از جمله این مزیت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آمار سرقت و دزدی از منزل و یا هر مکان دیگری را تا حد زیادی کاهش می دهد.
 • هرگاه بر روی منزل و یا دیگر مکان ها تابلو “این مکان به سیستم امنیتی مجهز است را نصب می کنید، احتمال ورود سارقین را کاهش می دهد.
 • شما این توانایی را خواهید داشت که از هر مکانی در سراسر دنیا فقط با در اختیار داشتن اینترنت، ساختمان خود را کنترل نمایید.
 • حتی این توانایی را خواهید داشت که با در اختیار داشتن اینترنت سیستم دزدگیر اماکن را فعال یا غیرفعال نمایید.
 • قادر خواهید بود تصاویر دوربین مداربسته خودتان را با وصل شدن به اینترنت مشاهده کنید.
 • در سراسر دنیا، شرکت های بیمه تخفیف های بسیار خوبی برای خانه ها و مکان هایی که از سیستم دزدگیر اماکن استفاده می کنند، در نظر گرفته اند.
 • حتی شما این توانایی را خواهید داشت که با نصب کردن سنسور تشخیص باز بودن درب به راحتی بتوانید راه های ورود را برای افراد غیرمجاز مسدود نمایید تا به این طریق آمار دزدی و سرقت کاهش پیدا کند.
 • با نصب سیستم ضد سرقت یک آژیر خطر با فلاشرهای نوری همراه با آن نصب می شود که به نوعی هشدار برای ورود اشخاص غیرمجاز به ساختمان است.
 • برخی از انواع سیستم های ضد سرقت این قابلیت را دارند که به صورت تلفنی به کاربر خود اعلام کنند که شخص یا اشخاصی به صورت غیرمجاز به ساختمان وارد شده اند. حتی در صورت نیاز می تواند به پلیس هم تماس بگیرد.
 • اگر مایلید که سیستم اعلام حریق را هم راه اندازی نمایید می توانید از سنسور دود هم در کنار دزدگیر اماکن استفاده نمایید.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

رایج ترین مشکلات به هنگام استفاده

دزدگیر اماکن

استفاده از این نوع سیستم ها هم به نوع خودش دارای یک سری مشکلات رایج است که در ادامه مقاله به این مشکلات اشاره خواهیم کرد:

 • این امکان وجود دارد که در یک زمان مشخص از روز آن هم با یک فاصله زمانی مشخص، آژیر خطر به صدا در بیاید. این مشکل به احتمال زیاد مربوط به حساسیت سیستم ضد سرقت به نور خورشید است. برای برطرف کردن این مشکل تنها راه ممکن این است که اطراف سیستم را بررسی و اجسامی که به نوعی منعکس کننده نور به داخل چشمی هستند را پیدا و آن را از محل دور کنید تا مبادا این وسایل با منعکس کردن نور موجب فعال شدن آژیر دزدگیر شوند
 • این امکان هم وجود دارد که بعد از یک مدت زمان مشخص از فعال شدن دستگاه دزدگیر اماکن آژیر خطر به صدا در بیاید. این مشکل به احتمال زیاد مربوط به باطری دستگاه می باشد و بایستی آن را تعویض نمایید
 • اگر باطری دستگاه دزدگیر خراب باشد امکان دارد موجب شود که جریان بیش از حد برق به دستگاه ورود پیدا کرده و باعث به صدا در آمدن وقت و بی وقت آژیر شود

کاربردهای استفاده از دزدگیر اماکن

انواع دزدگیر اماکن کاربردهای زیادی را می توان برای این دستگاه بیان کرد اما مهم ترین کاربردی که می توان بیان نمود، محافظت از اموال مردم در برابر سرقت و دزدی است.

 از این دستگاه در خیلی از ساختمان ها به خصوص مسکونی، اداری، تجاری و یا صنعتی می توان استفاده کرد. 

حتی به راحتی قادر خواهید بود دوربین های مداربسته را به این دستگاه ها متصل و هر نوع ورود و خروجی را ثبت و ضبط نمایید.

دزدگیر اماکن

عکس العمل به هنگام سرقت

پیشتر به این موضوع اشاره کردیم که دزدگیر اماکن  با هدف جلوگیری از سرقت طراحی و ساخته شده است.

در کل عملکرد این سیستم امنیتی به هنگام سرقت به سیستم امنیتی که شما استفاده می کنید بستگی دارد.

به هنگام سرقت با تشخیص خطر از طرف یکی از سنسورها، یک سیگنال هشدار به دستگاه دزدگیر شما ارسال می شود. 

دزدگیر هم با توجه به تنظیماتی که از قبل بر روی آن انجام داده اید اقداماتی که در زیر بیان می کنیم را به ترتیب انجام می دهد:

 • به صدا در آمدن آژیر خطر
 • ارسال پیام هشدار به افرادی که شماره آنها در سیستم ذخیره است
 • تماس تلفنی با افرادی که شماره آنها در سیستم ذخیره است

انواع و اقسام دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن

انواع دزدگیر اماکن دزدگیرها در انواع و اقسام متفاوت و متنوعی تولید و روانه بازار می شود.

اما به صورت کلی تمامی دزدگیرهایی که در بازار وجود دارد یا باسیم هستند و یا بدون سیم.

نوع کارکرد این دو نوع به مانند هم است اما یکی از مهم ترین تفاوت هایی که می توان بین دزدگیر باسیم و بدون سیم بیان نمود، هزینه آن است.

انواع دزدگیر اماکن به طور مثال دزدگیرهایی که به صورت سیم دار نصب می شوند به طور معمول از هزینه کمتری برای خرید و یا نصب برخوردارند و از خط تلفن ثابت هم استفاده می کنند. حتی می توان اینگونه گفت که دزدگیرهای باسیم هیچ نیازی به باتری ندارند.

مزیتی که می توان برای آن بی سیم بیان کرد این است که این نوع دزدگیرها از قابلیت تغییر مکانی برخوردارند و به راحتی قادر خواهید بود آنها را از یک مکان به مکانی دیگر منتقل نمایید.

دزدگیرهای بی سیم به راحتی نصب و راه اندازی می شوند و از همه مهم تر اینکه این دستگاه ها نیازی به برق و یا تلفن ثابت ندارند.

انواع دزدگیر اماکن اما از نوع بی سیم و باسیم این دستگاه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

انواع دزدگیر اماکن (دزدگیر اماکن آژیری)

یکی از عمومی ترین و رایج ترین نوع دزدگیرهایی که در بازار وجود دارد از نوع آژیری است.

سنسورهایی که در این دزدگیرها قرار داده شده وظیفه تشخیص حرکت را بر عهده دارند.

یکی از مهم ترین مزیت هایی که می توان برای دزدگیرهای آژیری بیان کرد، ارزان قیمت بودن آن است.

انواع دزدگیر اماکن (دزدگیر اماکن سخنگو)

دزدگیر اماکن

این نوع دزدگیرها بیشتر در محیط های تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد و علاوه بر امکاناتی که دزدگیر آژیری دارد، از قابلیت های دیگری  مانند ضبط پیام صوتی و یا برقراری تماس خودکار با شماره هایی که از پیش تعیین شده را هم دارد. مزیت این دستگاه قیمت ارزان آن است اما از معایب آن می توان به قطع خط تلفن توسط سارقین به منظور عدم ارتباط تلفنی با مالکین ساختمان اشاره نمود.

انواع دزدگیر اماکن (دزدگیر اماکن سیم کارتی)

 دزدگیرهای سیم کارتی علاوه بر برخوردار بودن از سیستم اعلام سرقت از امکانات کاربردی دیگری مانند تماس با صاحب خانه به صورت بی سیم و یا به وسیله سیم کارت را دارد. حتی در برخی از محیط هایی که خط تلفن وجود ندارد، استفاده از دزدگیر اماکن سیم کارتی یک امر کاملاً ضروری به شمار می رود.

تجهیزات سیستم دزدگیر اماکن

سیستم های ضد سرقت از تجهیزات جانبی و اصلی زیادی استفاده می کند اما مهم ترین قسمت این دستگاه ها، بُرد اصلی دستگاه مرکزی است.

در واقع این بُرد بایستی از بخش های متفاوتی برخوردار باشد تا بتواند تجهیزات جانبی که به صورت بی سیم یا باسیم هستند را به راحتی پشتیبانی کند.

این مورد نشان دهنده این است که بُرد اصلی دستگاه باید شامل زون های (زون در واقع کانکتوری است که در پنل مرکزی دزدگیر وصل می شود

و این قابلیت را دارد که یک یا چند سنسور به آن متصل شود. به وسیله این سنسورها که بر روی زون دزدگیر نصب شده به راحتی می توانید

محوطه مورد نظرتان را کنترل و مدیریت نمایید) باسیم و بی سیم باشد تا بتوان سیستم  را بخش بندی نمود.

از دیگر تجهیزات مهم سیستم ضد سرقت که می توان به آن اشاره نمود، چشمی حرکتی و حرارتی است.

کارکرد این چشمی ها اینگونه است که با تشخیص حرکت اجسام و یا تشخیص گرما، فرمان هشدار را به آژیر ارسال می کند.

به نسبت دیگر تجهیزاتی که در دستگاه های دزدگیر استفاده می شود می توان اینگونه گفت که چشمی های دزدگیر از نقش بسیار پر رنگ تری برخوردار هستند.

چشمی های دستگاه دردگیر اماکن به صورت بی سیم یا باسیم به دستگاه مرکزی متصل می شوند.

از دیگر تجهیزات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • مگنت دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن

مگنت در اینجا به معنی آهنربا است که به مانند یک آهنربا هم عمل می کند. این وسیله به صورت بی سیم و باسیم مورد استفاده قرار می گیرد و از دو قسمت اصلی بُرد و آهنربا تشکیل شده است.

این مگنت ها به تمامی درب های ورودی یا خروجی و همچنین پنجره ها وصل می شود.

 • چشمی دزدگیر اماکن

چشمی در واقع یک نوع سنسور تشخیص حرکت است. این سنسورها به گونه ای طراحی شده اند که با کوچک ترین حرکت مشکوکی آژیر خطر به صدا در می آید.

به زبانی خیلی ساده تر نحوه عملکرد این چشمی، تشخیص حرکت در محیط مربوطه و فرمان رله چشمی به دستگاه مرکزی  است.

اما همان طوری که در بالا هم اشاره کردیم در برخی موارد ممکن است تنظیمات چشمی دزدگیر به گونه ای باشد که آژیر بی مورد به صدا در بیاید.

برای حل این مشکل می توانید جامپر چشمی یا به اصطلاح همان پین های داخل چشمی را تنظیم و یا حساسیت سنسورها را کمتر نمایید.

 • بلندگوی تعبیه شده در دزدگیر اماکن

یکی از نکات ارزشمند در سیستم ضد سرقت این است که این دستگاه ها از یک صدای قوی آژیر برخوردار باشند و به نوعی این مورد یک امتیاز برای دستگاه  به حساب می آید.

حتی جالب اینجاست که افرادی که از این نوع دستگاه ها استفاده می کنند مایلند که دزدگیر آنها از یک صدای آژیر بسیار قوی برخوردار باشد.

به همین دلیل بهتر این است که از بلندگوهای بوقی بسیار قدرتمند برای این دستگاه ها استفاده شود .

بلندگوها بایستی در یک جعبه فلزی و در بیرون ساختمان و در یک مکان بلند و دور از دسترس قرار داده شود .

 • باتری تغذیه سیستم ضد سرقت

در جعبه سیستم های ضد سرقت یک باتری ۱۲ ولتی اسیدی قرار داده می شود و مواقعی که برق قطع شده و یا افراد سارق سیم های

برق ورودی سیستم را قطع می کنند این باتری تا ۴۸ ساعت به راحتی می تواند آن را تغذیه کند .

دزدگیر اماکن سایلکس :

صنایع الکترونیک سایلکس با بیش از ۲۰ سال سابقه درعرصه تولید سیستم‌های حفاظتی اولین محصول خود دزدگیر اتومبیل را به بازارعرضه کرده.

و با گذشت زمان و کسب تجربه در مسیر تولید و مسائل فنی به تنوع محصولات خود افزوده و درحال حاضربه یکی از مدرن‌ترین تولیدکنندگان سیستم‌های

حفاظتی و امنیتی اماکن و ریموت کنترل‌های درب‌های اتوماتیک در داخل کشور تبدیل شده است.

یکی از ویژگی های منحصر به فردی که دزدگیر  سایلکس را از دیگر رقبا متمایز می کند احترام و ارزش قائل شدن برای نظرات و دیدگاه های مشتریان و مصرف کنندگان خود می باشد.

که همین امر کمک شایانی به پیشرفت محصولات به ویژه دزدگیرهای اماکن و سیستم های حفاظتی اماکن کرده است .

شرکت سایلکس به عنوان یکی از پیشروترین تولیدکنندگان سیستم‌های امنیتی و حفاظتی و دزدگیرهای اماکن توانسته با طراحی و تولید دزدگیر اماکن و ریموت کنترل ، آسایش ، اطمینان خاطر و امنیت را برای مردم به همراه بیاورد.

این مجموعه با گسترش بخش تحقیقاتی خود در جهت دسترسی به بالاترین کیفیت فنی، موفق شده است اولین تولید‌کننده ریموت کنترل‌های Code Hopping در کشور باشد.

دزدگیر اماکن صنعتی :

 در اماکن صنعتی و انبار ها اجرای سیستم دزدگیر بسیار متفاوت می باشد.

 در محیط های صنعتی , کارخانه ها و انبار ها عموما از چشم های وزنی با تشخیص بالای ۲۰ کیلوگرم استفاده می شود.

همچنین بسته به محیط از چشم های outdoor و indoor بصورت ترکیبی استفاده می شود.

 تجهیزات بکار رفته در محیط های صنعتی حتما باید دارای استحکام بدنه بالا و عایق بندی در برابر ورود ذرات ریز به برد دستگاه مرکزی و چشم ها و تجهیزات الکتریکی باشند.

استفاده از دستگاه دزدگیر هوشمند و قابل برنامه ریزی در مکانهای صنعتی , کارخانه ها و انبار ها اجتناب ناپذیر است.

مرکز آلارم این مکانها معمولا در اتاق نگهبانی در نظر گرفته می شود.

در محیط های صنعتی بزرگ و متوسط و انبار ها در کنار سیستم دزدگیر از سیستم دوربین مداربسته جهت حفاظت بیشتر و مستند سازی وقایع استفاده می کنند

دزگیر اماکن فایروال :

مدل های دیگر دزدگیر اماکن یکی از برترین شرکت های فعال در زمینه سیستم های حفاظتی، شرکت فایروال است.

شرکت فایروال دارای چند دهه تجربه در زمینه طراحی، تولید و توزیع سیستم های حفاظتی نظیر ، دوربین های امنیتی مدار بسته و … می باشد.
این شرکت با استفاده از فناوری و تکنولوژی های روز دنیا و با در اختیار داشتن مهندسین مجرب و کار آزموده مراحل تولید محصولات خود را سپری کرده و پس از کنترل کیفیت دقیق و اطمینان از صحت عملکرد محصولاتش آن ها را روانه بازار کشورمان کرده است.

هدف اصلی این شرکت جلب رضایت مشتریان است.

این شرکت دزدگیر های اماکن خود را درچهار مدل F6 بدون تلفن کننده،F7  با تلفن کننده خط ثابت ، F9 با تلفن کننده سیم کارتی و F10 با قابلیت رله فرمان عرضه می کند.

همچنین دزدگیر فایروال تنها دستگاهی است که تمامی سنسور های مورد نیاز را با برند فایروال دارد مانند :

چشمی حرکتی , سنسور لرزشی ,سنسور تشخیص دود , پدال, آژیر بیسیم,مگنت ,که تمام این سنسورها بصورت بیسیم و باسیم با برند فایروال با کیفیت عالی وجود دارد.

اما در دزدگیرهای دیگر بازار اغلب از برندهای دیگرمانند فایروال استفاده می شود.

سنسور های دزدگیر اماکن  فایروال در مقایسه با دیگر برندها کامل بوده و با همین برند انواع چشمی حرکتی با سیم و بیسیم ,مگنت,سنسور لرزشی ,آژیر بیسیم و باسیم,پدال و… را دارا می باشد.
دربحث خدمات پس از فروش هم این برند خدمات خوب  و سریعی ارائه می دهد .

نرم افزار فایروال نیز فارسی و کاملا حرفه ای است که به شما این امکان را می دهد که دستگاه خود را از هر مکان و شهری که باشید کنترل کنید.

دزدگیر اماکن ایرانی :

انواع دزدگیر اماکن دزدگیر یکی از تجهیزات حفاظتی است که امروزه در همه اماکن از آن استفاده می‌شود.

با توجه به بهبود بخشیدن امنیت منازل، دزدگیرها به یکی از وسایل مهمی تبدیل شده است که هر خانه با آن تجهیز می‌شود.

برندهای دزدگیر فراوانی در بازار موجود است که شما با توجه به بودجه خود می‌توانید یک مدل را خریداری کنید.

دزدگیر های اماکن موجود در بازار کلا به دو دسته تقسم بندی می شود. دزدگیر های ایرانی و دزگیر های خارجی.

دزگیر های ایرانی در مجموع کیفیت بهتری نسبت دزدگیر های خارجی دارند و خوشبختانه

ایرانی ها مانند شرکت GMK , 4NET توانسته اند در تولید این سیستم ها سنگ تمام بگذارند.

حتی در بانک ها و مراکز حساس دیگر از دزدگیر های اماکن ایرانی استفاده می شود.

حتی بعضی از برند های دزدگیر های ایرانی دارای بیمه نامه سرقت نیز می باشند.

گذشته از کیفیت، دزدگیر های ایرانی دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش نیز می باشند.

برندهای ایرانی موجود در بازارعبارت اند از دزدگیر اماکن کلاسیک، دزدگیر سایلکس، دزدگیراماکن فایروال، دزدگیر اماکن  gmk، دزدگیر انیک،

 آی پی اس و دزدگیراماکن پارادوکس است .

در بین برندهای بالا، دو مارک انیک و سایلکس ۱۰۰ درصد ساخت ایران هستند.

 اما بقیه مارک‌ها وارداتی بوده یا مونتاژ ایرانی می‌باشند.

این نکته را درنظرداشته باشید که خرید یک برند ایرانی، به‌صرفه ‌تراست؛ زیرا در صورت بروزهرمشکل، قطعات آن به راحتی در بازار پیدا می‌شود.

دزدگیراماکن

دزدگیراماکن پارادوکس :

دزدگیر پارادوکس در تنوع زیادی طراحی و تولید می گردد و به واسطه کیفیت فنی مطلوب این برند، محصولات آن به بیش از ۱۰۰ کشور جهان از جمله ایران صادر می شود.

تولیدات(Paradox) در سه دسته محصولات شامل: کنترل پنل ها، انواع سنسورها و متعلقات جانبی طراحی و عرضه می شوند.

آغاز فعالیت این شرکت با خط تولید بسیار تاثیر گذار سنسور های حرکتی بوده است که همچنان حق انحصاری استفاده از آن برای ساخت دیگر انواع دزدگیر پارادوکس مورد بهره برداری قرار می گیرد.

در سال ۱۹۹۶،  پارادوکس سری دیجیپلکس Digiplex از سری محصولات امنیتی خود را معرفی نمود.

همانطور که می دانید برندهای مختلفی از دزدگیر اماکن می توان در بازار این محصولات مشاهده کرد.

هر چند این دزدگیرها اکثراً کارایی مشابهی دارند و تقریباً می توان آنها را مانند هم دانست ولی دزدگیر اماکن پارادوکس یک سری مزایای خاص دارد که آن را منحصر به فرد کرده است.

دزدگیر اماکن پارادوکس دارای سیستم ماژولار است که برای پشتیبانی از هر تجهیزاتی که دارد، به صورت جدا قطعه ای طراحی کرده‌است به همین علت دقت و کارایی دستگاه رشد بهتری داشته و بدون هیچ خطایی می تواند عمل کند.

علاوه بر این دستگاه به دلیل ماژولار بودن می‌تواند از تجهیزات جانبی دیگری نیز استفاده کند و قابلیت پیشرفت بیشتری دارد؛ زیرا کاربر می‌تواند قابلیت های جدیدی به آن اضافه کند.

بدین ترتیب هماهنگی و تجهیزاتی که در این سیستم اضافه می‌شوند بیشتر می شود و ارتباطات تجهیزات به صورت امن تری انجام می‌گیرد.

انواع دزدگیر اماکن دزدگیر اماکن ارزان :

اگر به این نتیجه رسیده اید که برای خانه یا محل کارخود نیاز به دزدگیر دارید . تا در هنگامی که خواب هستید و یا بیرون خیالتان راحت باشد .

 1. با کیفیت بالا و برند جهانی

شما می توانید با خرید یک پک دزدگیر با کیفیت و برند ، البته گران قیمت خیال خودتان را از این بابت کاملا راحت نمایید .

 1.  ارزان و با کیفیت ایرانی

همچنین می توانید یک سیستم دزدگیراماکن ارزان و مطمئن ایرانی و نصب توسط دفترچه راهنمای دزدگیر یا تیم نصب حرفه ای خریداری کنید.

که در این صورت با هزینه کمی می توانید خانه یا محل کار خود را ایمن سازید .

ویژگی های دزدگیر اماکن ارزان قیمت

 • بی سیم بودن دزدگیر اماکن
 • قابلیت ایجاد ارتباط
 • باتری داخلی دزدگیر
 • کارکرد بدون خطای چشمی ها در دزدگیر اماکن ارزان
 • ریموت کنترل در دزدگیر اماکن ارزان
 • گارانتی محصول

دزدگیر اماکن اسمارت :

گروه مهندسین اسمارت الکترونیک کار خود را بصورت تخصصی از سال ۱۳۸۰ بصورت حرفه ای در زمینه سیستم های امنیت آغاز کرد. اسمارت الکترونیک با تولید و طراحی سیستم های امنیتی حرفه ای (دزدگیر، بیم دتکتور های چند خطی، چشم های وایرلس و …) گامی بزرگ در صنعت امنیت کشورمان برداشت و هر روز نیز در تلاش است تا با تکنولوژی های جدید همیشه رضایت شما مشتریان عزیز را در برداشته باشد.