خدمات آی تی

خدمات IT

خدمات it یا همان فناوری اطلاعات (Information Technology) به تمام خدماتی که در زمینه برنامه نویسی، نرم افزار، سخت افزار، سیستم های اطلاعاتی سازمان، تجارت الکترونیک، کار با شبکه های کامپیوتری و مدیریت این موارد ارائه می شود، گفته می شود. متخصصین نوین پویانت آماده خدمت رسانی به شما در زمینه خدمات آی تی در تهران یا سراسر کشور به شما کاربران عزیز هستند. متخصصین نوین پویانت برای افزایش بهره وری و سود دهی در جهت توسعه کسب‌ و کار ها مستلزم وجود دانش فناوری اطلاعات یا خدمات آی تی هستیم.

مشاوره آی تی

یکی از مهم‌ ترین خدماتی که در حوزه خدمات IT ارائه می شود مشاوره آی تی می باشد. اگر به ارتقای عملکرد سازمان خود می‌ اندیشید، باید بدانید چطور از خدمات آی تی به جهت سوددهی کسب‌ و کارتان استفاده کنید که یک کارشناس و مشاور ای تی راه را برایتان آسان می کند. 

پشتیبانی آی تی

نیرو های فنی در راس یک گروه پشتیبانی آی تی قرار دارند. مجموعه شما برای بررسی اموری هم چون رفع مشکلات شبکه، تعمیر سیستم های اداری، عیب‌ یابی و پشتیبانی سرور ها و حفاظت خدمات کامپیوتری به یک تیم پشتیبانی خدمات فناوری انفورماتیک احتیاج دارد.

نصب و راه اندازی شبکه

نصب و پیاده سازی خدمات شبکه را می توان از دیگر خدمات بسیار مهم آی تی نام برد که از سمت یک شرکت خدمات IT انجام می شود. یک شرکت پشتیبانی آی تی تمامی تجهیزات و ابزار مورد نیاز برای راه اندازی شبکه یک سازمان را در اختیار دارد.

مشاوره خدمات IT

خدمات آی تی در تهران

به طور معمول مشاور IT و یا شرکت ارائه دهنده خدمات مشاوره آی تی، به افراد و مجموعه های مختلف کمک می کنند تا درک روشنی از الزامات و از الگوی و استراتژی مناسب کسب و کار داشته باشند و به عنوان پلی بین تیم فنی و کارمندان کار می کنند. این افراد می توانند با معرفی راه حل های جدید فنی و سیستم عامل های نرم افزاری و توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات باعث بهبود انجام فرایند ها و سود آوری در یک سازمان شوند.

وظایف مشاور فناوری اطلاعات چیست؟

شرکتی، سازمان و یا صاحب کسب و کاری که نیروی مشاور فناوری اطلاعات استخدام می کند بنا به نیاز شرکت و حوزه کاری آن وظایف و مسئولیت هایی به او می دهد که برخی از آن ها به شرح زیر است:

 • مشاوره در زمینه طراحی، پیاده سازی و راهبری مراکز داده یا شبکه‌ های کامپیوتری.
 • مشاوره فروش الکترونیکی (E-business) و آموزش الکترونیک (E-Learning).
 • مشاوره در خصوص افزایش سطح امنیت سازمان در مقابله با حملات سایبری.
 • مشاوره پیرامون راه اندازی بستر کاربردیIT در مجموعه های مختلف.
 • مشاوره بر مبنای راه ‌حل‌ های فناوری اطلاعات به ارگان های متقاضی.
 • مشاوره در زمینه برنامه ریزی سازمانی، ارزیابی عملکرد و پیشرفت آن.
 • مشاوره در زمینه پروژه ‌های کلان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات.
 • مشاوره در خصوص تأمین تجهیزات حوزه فناوری اطلاعات.
 • مشاوره در خصوص ایجاد و توسعه سازمان‌ های مجازی.
 • ارائه راهکار هایی مبتنی بر سرویس های اینترنت و وب.
 • مشاوره درباره تأمین نرم افزار های تخصصی.
 • مشاوره تجارت و دولت الکترونیک.
 • بهینه سازی فرآیند های سازمان.
 • مشاوره در زمینه IT Strategy.
 • مشاوره توسعه شبکه.
 
متخصصین نوین پویانت آماده خدمت رسانی به شما در زمینه خدمات آی تی در تهران یا سراسر کشور به شما کاربران عزیز هستند.

پشتیبانی خدمات IT

به طور واضح یک پشتیبانی فناوری اطلاعات مشاغلی را شامل می شود که به توسعه و پشتیبانی نرم افزار و یا سیستم های سخت افزاری، پشتیبانی فنی کامپیوتر و سیستم های جانبی و نگهداری سیستم های شبکه‌ ای و پایگاه های اطلاعاتی مرتبط است. در واقع حیطه کاری پشتیبانی IT نزدیک به نیروی هلپ دسک و پشتیبان شبکه با دامنه مسئولیت های بیشتر می باشد.

وظایف نیروی پشتیبانی IT چیست؟

اگر بخواهیم به وظایف نیروی پشتیبانی IT اشاره کنیم خواهیم دید که می تواند بسیاری از مسئولیت های پشتیبان شبکه و هلپ دسک، سخت افزار و حتی نرم افزار نیز شامل وظایف پشتیبان آی تی می شود.

عموماً از نیرویی که به عنوان پشتیبان IT استخدام شده است جهت پیشتیبانی سیستم های کامپیوتری شرکت، پشتیبانی مجموعه سایت های شرکت و شبکه های اجتماعی مجموعه ای که در آن مشغول به کار است، استفاده می گردد.

ضمن اینکه از دیگر وظایف نیروی پشتیبانی فناوری اطلاعات بایستی به انجام کار های فنی نظیر اسمبل کردن سخت افزار های کامپیوتری و… اشاره کرد.

خدمات آی تی نوین پویانت

نصب و راه اندازی شبکه

خدمات IT نوین پویانت

نصب شبکه موجب آسان تر شدن ارتباطات میان کارکنان یک شبکه می شود. ایمیل، چت آنلاین، مکالمات تصویری، تماس های تلفنی، شبکه های پیام رسانی، ویدیو کنفرانس و… برخی از امکانات شبکه های درون سازمانی می باشند. تمامی سیستم ها و تجهیزات دیجیتالی موجود در شبکه، نود های شبکه می باشند که می توانند به صورت بی سیم یا با سیم به یکدیگر وصل شوند. اینترنت بزرگترین شبکه حال حاضر در جهان می باشد.

چه شرکت ها و سازمان هایی به نصب شبکه و راه اندازی شبکه نیازمند هستند؟
در صورتی که شرکت شما بیش از یک سیستم رایانه ای دارد، با راه اندازی شبکه می تواند پیشرفت زیادی را تجربه نماید. راه اندازی شبکه سبب می شود که تبادل و به اشتراک گذاری اطلاعات میان کارکنان بسیار آسان شود.

اگر یکی از کارمندان شرکت بخواهد از صفحه ای پرینت بگیرد، در شرایطی که شرکت شبکه نداشته باشد، این فرد باید فایل خود را با روش های مختلف نزد شخصی که دارای پرینتر است ببرد. با راه اندازی شبکه، تمامی کارکنان شرکت به تمامی تجهیزات در هر زمان دلخواه دسترسی دارند. بنا بر این شبکه فقط مختص شرکت های بزرگ نیست و برای شرکت های کوچک نیز کارایی های زیادی دارد.

برای دریافت خدمات آی تی از شرکت نوین پویانت در تهران و سراسر کشور با ما تماس بگیرید. 

نکات مهم قبل از راه اندازی شبکه

 • قبل از نصب شبکه و راه اندازی شبکه، باید موارد مهمی را در نظر داشته باشید.
 • فضای شرکت یا سازمان خود را در نظر بگیرید.
 • نیاز های سازمان یا شرکت را به طور دقیقی ارزیابی کنید.
 • تعداد سیستم های رایانه ای مورد نیاز، پرینتر و سایر لوازم جانبی مربوط به کامپیوتر، تعداد کارمندان سازمان را در نظر داشته باشید.
 • نرم افزار های مورد نیاز کارکنان و نوع فایل هایی که اشتراک گذاری می شوند را بررسی کنید.
 • مسیر های موجود برای کابل کشی شبکه را بازدید کنید.
 • مکان نگهداری تجهیزات و پشتیبانی از شبکه را در نظر بگیرید.
 • برد و مسافت مکان پوشش داده شده توسط وایرلس شبکه را مشخص کنید.

نیاز به مشاوره آی تی دارید؟

 اگر فکر می کنید به خدمات آی تی در تهران و سراسر کشور نیاز دارید یا تمایل به گرفتن مشاوره در این زمینه هستید می توانید از طریق شماره های موجود در وب سایت با کارشناسان آی تی تیم نوین پویانت تماس بگیرید. ما آماده پاسخگویی به سوالات شما ۲۴ ساعته هستیم.

در رابطه با خدمات آی تی همچنان سوال دارید؟

خدمات IT نوین پویانت
بادقت مطالعه کنید!

 اعلام تعرفه خدمات آی تی به دلیل گستردگی زیاد خدمات در حوزه فناوری اطلاعات، تقریبا امکان پذیر نیست. اول باید نیازهای شرکت یا مجموعه خود را به یک مشاور آی تی بگویید تا بسته به نوع خدماتی که نیازهای مجموعه‌تان را برطرف می‌کنند، تعرفه خدمات IT برایتان برآورد شود.

اگر به مشاور و خدمات آی تی احتیاج داشته باشید، مشاور آی تی باید به همه اطلاعات و پرونده‌های سازمان دسترسی داشته باشد. متخصص یا شرکت ارائه دهنده خدمات آی تی باید از محرمانه ماندن این اطلاعات را ضمانت کند در غیر این صورت از بستن قرارداد با این شرکت خدمات اجتناب کنید.

شرکت های ارائه دهنده خدمات آی تی و مشاوران فعال در این حوزه را می‌توان پلی برای برقراری ارتباط میان تیم فنی و کارکنان یک سازمان دانست. سازمان شما با همراهی یک مشاور آی تی در کنار خود، استراتژی قدرتمندتری برای موفقیت در بیزینس خواهد داشت. تدوین برنامه کاری طبق منابع در دسترس، منابع مورد نیاز و برآورد زمانی را می‌توان مهم‌ترین وظیفه یک مشاور آی تی دانست.

مهم ترین خدمات IT یا فناوری اطلاعات

it

ایجاد زیرساخت شبکه و مدیریت آن

نصب تجهیزات سخت افزاری

نصب نرم افزار های مورد نیاز شرکت

ایجاد امنیت سایبری

متخصصین نوین پویانت آماده خدمت رسانی به شما در زمینه خدمات آی تی در تهران یا سراسر کشور به شما کاربران عزیز هستند.