گروه فنی مهندسی نوین پویانت

 

به منظور فعالیت و ارائه خدمات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین فروش تجهیزات شبکه به شکل تخصصی تر در زمینه خدمات و پشتیبانی شبکه در سال ۱۳۹۰به صورت رسمی کاره خود را آغاز کرده است .

شرکت به صورت حرفه ای در زمینه زیر ساخت و پسیو شبکه ، نصب و راه اندازی شبکه ای کامپیوتری راه اندازی شبکه های درون سازمانی ،خدمات امنیتی و سرور بهینه سازی اصلاح زیر ساخت پیاده سازی و نصب سرویس ها و نرم افزار های شبکه و همچنین مشاوره رایگان و پشتیبانی شبکه شروع به فعالیت کرده است .

این مجموعه در حال حاضر در حوزه شبکه های کامپیوتری  وطراحی سایت و همچنین فروش تجهیزات شبکه فعالیت می کند .

مهندس مهدی عبدالهی

خدمات شبکه :

  1. خدمات مشاوره و ارائه راهکار شبکه
  2. خدمات نصب و اجرای پروژه های شبکه
  3. خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه
  4. نصب و راه اندازی انواع دوربین های مداربسته
  5. خدمات نصب تلفن های تحت شبکه (voip)
  6. برگزاری کلاس و آزمون های مهندسی شبکه –voip
  7. فروش آنلاین تجهیزات شبکه

این خدمات به صورت قراردادهای کوتاه‌مدت و بلندمدت برای پشتیبانی و نگهداری شبکه و به شکل پروژه‌ای و موردی در زمینه مشاوره و پیاده‌سازی شبکه به شرکت‌ها، مؤسسات، صنایع گوناگون، مراکز درمانی و آموزشی، مجتمع‌های تجاری – اداری بزرگ، پتروشیمی‌ها، کارخانه‌ها، سازمان‌های کوچک، متوسط و بزرگ و … ارائه می‌گردد.

در حال حاضر مجموعه نوین پویانت سرمایه گذاری بزرگی در بخش پسیو شبکه انجام داده است چرا که این بخش از خدمات نصب شبکه، کمبودها و ضعف‌های بسیاری در بازار شبکه دارد. نبود دانش و تخصص کافی مطابق با استانداردهای جهانی و علم روز و همچنین اجرای این گونه خدمات توسط افراد ناآگاه و آماتور هزینه‌های سنگینی را به شرکت‌ها تحمیل می‌کند. از طرفی نگاه سطحی صاحبان کسب و کار و مشتریان به این بخش، مشکلات مضاعفی را ایجاد کرده است که اغلب نیز نمی‌توانند این مشکلات را به درستی برطرف نمایند. به همین دلیل نوین پویانت به صورت کاملاً حرفه‌ای در این حوزه به عنوان بخشی از فعالیت‌های اصلی خود، وارد شده است.

خط مشی شرکت خدمات شبکه نوین پویانت

از آن‌جا که خدمات شبکه به دلیل ویژگی‌های ذاتی خود و همچنین به دلیل اهمیتی که برای شرکت‌ها و مؤسسات در جهت ایجاد سهولت در انجام امور داخلی و خارجی کسب و کار و بالابردن راندمان کاری و در نهایت بالابردن سود حاصله دارد، به شکلی کاملاً نزدیک و مستقیم با شرکت‌ها و سرمایه‌های مادی و معنوی آن‌ها به خصوص اطلاعات محرمانه شرکت‌ها ارتباط دارد، به عبارتی ما خواسته و یا ناخواسته محرم شرکت‌ها و مؤسساتی هستیم که خدمات خود را به آن‌ها ارائه می‌دهیم.

در همین راستا، شرکت خدمات شبکه نوین پویانت، یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین وظایف و تعهدات اخلاقی و قانونی خود را حفظ و نگهداری از سرمایه‌های مادی و معنوی شرکت‌ها می‌داند. ما همواره خود را محرم و شریک شرکت‌ها و مؤسسات طرف قرارداد خود می‌دانیم و تلاش کرده‌ایم که جدا از خدمات تخصصی و فنی، در زمینه اعتماد سازی، مشتری مداری و کسب رضایت، که به جد آن را هدف اصلی این کسب و کار می‌دانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم.

تجربه کاری ما نشان داده است که مهم‌ترین مسئله و مشکلی که شرکت‌ها و مؤسسات با مجریان و متخصصین این حوزه از فناوری (خدمات شبکه) دارند، نبود اعتماد و صداقت در این حرفه می‌باشد و همین امر باعث شده است که نتایج حاصل از این نوع خدمات برای صاحبان کسب و کار راضی کننده نباشد.

به همین دلیل است که این مجموعه در کنار خدمات تخصصی و فنی، مهم‌ترین اصل کاری خود را بر صداقت و امانت داری قرار داده است. ما معتقدیم که رعایت این اصل، منجر به ایجاد رابطه ای عمیق و دوستانه بین مجری و کارفرما خواهد شد و کارفرما، مجری را عضوی از مجموعه خود و مجری نیز کسب و کار کارفرما را بخشی از کسب و کار خود دانسته و همین نکته در نهایت یک سودآوری مناسب و راضی کننده برای هر دو طرف ایجاد خواهد کرد.

ارزش‌ها:

کارشناسان متخصص و باتجربه
قابل اعتماد بودن،صداقت کارکنان، تعهد و مسئولیت‌پذیر بودن کارکنان
هزینه مقرون به صرفه و قیمت واقعی خدمات
تشخیص نیازهای سازمان‌ها و بهترین راه‌حل جهت رفع مشکل
مشتری مداری و ارج نهادن به درخواست مشتریان

بخش فروش تجهیزات شبکه

در بخش فروش تجهیزات شبکه، این مجموعه وارد کننده و پخش کننده تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه از قبیل مودم‌، روتر وایرلس، اکسس پوینت، سوئیچ شبکه، کابل‌ شبکه با برندهای معتبری همچون Nexans ، Legrand ، Mikrotik ، Cisco ، HP ، D-Link ، TP-Link و … می‌باشد.

نوین پویانت در مراحل اجرای یک پروژه شبکه:

مشاوره رایگان شبکه:

ارائه مشاوره رایگان و در صورت لزوم بازدید از محل اجرای پروژه، که شامل امکان‌سنجی پروژه می‌گردد.

طراحی رایگان شبکه:

مهم‌ترین و اساسی‌ترین بخش در اجرای یک پروژه، طراحی و نقشه شماتیک بستر شبکه، مسیر کابل‌های شبکه، نوع تجهیزات شبکه و توپولوژی و … می‌باشد.

تامین تجهیزات موردنیاز:

بخش فروش تجهیزات نوین پویانت تمام تجهیزات مورد نیاز پروژه را تامین می‌نماید.

اجرا، نصب و راه اندازی پروژه:

خدمات نصب و راه اندازی شبکه شامل دو بخش اصلی:

خدمات پسیو شبکه:

(نصب زیرساخت و سخت افزار شبکه) – خدمات اکتیو شبکه: (نصب نرم افزارها و سرویس‌های شبکه) می‌باشد که نوین پویانت با بالاترین کیفیت و طبق استاندارد روز جهانی تمام عملیات پسیو و اکتیو را طبق قرارداد و در کمترین زمان انجام می‌دهد.

آموزش:

بعد از مراحل نصب و پیاده سازی شبکه، به افراد معرفی شده از جانب کارفرما، آموزش‌های لازم را جهت توانمند سازی افراد در کار با تجهیزات و یا در صورت بروز برخی مشکلات در شبکه بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف سازند.

پشتیبانی:

ارائه خدمات گارانتی، پشتیبانی تلفنی و حضوری در صورت بروز مشکلات و بازدیدهای دوره‌ای از شبکه جزء خدماتی است که به مشتریان ارائه می‌شود.

آشنایی با مدیر عامل

مهندس مهدی عبدالهی، تحصیل کرده رشته فناوری اطلاعات از جمله مدیران جوان و موفق کشور در صنعت زیر ساخت شبکه و مخابرات است

که از سال ۹۰ با گروه جوان و با انگیزه گروه فنی مهندسی نوین پویا نت را تاسیس کرده است .

وی همچنین در سالهای اخیر با گذراندن دوره های بین المللی ایتی موفق به کسب مدارک بین المللی در حوزه ایتی نائل گردیده است .

مهندس مهدی عبدالهی در سالهای اخیر با برگزاری دوره های مختلف ایتی تجارب خود را در اختیار جوانان این مرز و بوم قرار داده است.

مشتریان نوین پویانت