خدمات راه اندازی شبکه

خدمات راه ‌اندازی شبکه یا راه اندازی شبکه به عبارتی طراحی، نصب و پیاده‌ سازی شبکه از بخش های مهم خدمات شبکه های کامپیوتری گروه فنی مهندسی نوین پویانت می باشد.

در واقع واحد خدمات راه اندازی شبکه، با هدف ایجاد یک ارتباط یکپارچه و بدون وقفه بر روی قسمت های مختلفی هم‌چون دیتا، صدا، تصویر، وایرلس، فیبرنوری، امنیت، برنامه های کاربردی و… ارائه می گردد.

شاید برای بسیاری شرکت ها از جمله شرکت‌ هایی که در حوزه‌ هایی غیره IT فعالیت می کنند، پیاده سازی یک فناوری نرم‌ افزاری و یا سخت‌ افزاری جدید کامپیوتری بسیار سخت و پیچیده بوده و نیاز به دقت و تخصص بالا داشته باشد، اما با حمایت و مشاوره یک شرکت نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری، این مسئله هرگز یک معضل تبدیل نمی گردد.

خدمات راه اندازی شبکه نوین پویا نت
خدمات راه اندازی شبکه

۲- خدمات اکتیو شبکه – نرم افزار ها و خدمات شبکه

هدف این بخش، اجرای پروژه های نرم افزاری و پیاده سازی سرویس ها و سیستم های شبکه ای می باشد.

بخشی از این موارد شرح زیر است:

 • پیکربندی سرور های ویندوزی و لینوکسی راه ‌اندازی کامپیوتر و نصب و راه اندازی ویندوز سرور پیکربندی سوئیچ ها و روتر های سیسکو، میکروتیک و … ، راه‌ اندازی سرویس ها بر روی سرور ها، مانند : Active Directory ،DHCP ،DNS و ….
 • نصب و راه اندازی شبکه فایروال های نرم افزاری و سخت افزاری ( Kerio Control ، Mikrotik ، UTM و … )، راه ‌اندازی و نصب سرویس های مانیتورینگ، کنترل و مدیریت اینترنت و پهنای باند ( کریو کنترل و … ).
 • راه ‌اندازی سیستم های پشتیبان گیری و بک آپ گیری اتوماتیک (Veeam Backup و Backup Exec و … ).
 • نصب و راه ‌اندازی نرم افزار ها و سیستم های اتوماسیون اداری.
 • راه‌ اندازی سرویس های مجازی سازی سرور و مجازی سازی کلاینت ( Hyper-V ، Vmware ESXi و … ).
 • راه ‌اندازی سرویس های ارتباطی  ( VOIP ،Microsoft Lync ،Skype for Business و … ) و راه ‌اندازی نرم افزار های کاربردی ( نرم افزار های حسابداری و اداری و … ).

متخصصان نوین پویانت طراحی شبکه مطابق کیفیت و استاندارد روز دنیا، ادارات و سازمان ها مکانیزه کردن سرویس های کامپیوتری، یاری می کنند.

شبکه

شما هم به ما بپیوندید:

در صورتی که قصد داشته باشید سرور های مبتنی بر ویندوز راه اندازی کنید، باید تدابیر امنیتی لازم را لحاظ کنید تا امکان نفوذ هکر ها درون شبکه وجود نداشته باشد. مساله امنیت شرکت ها بسیار مهم بوده و نوین پویانت به عنوان شرکت خدمات و پشتیبانی شبکه حفظ صرفه و صلاح شرکت ها اصلاحات امنیتی را مد نظر قرار می دهد. نصب آنتی ویروس ها و امکانات امنیتی قوی از نفوذ داخل شبکه ممانعت به عمل می­ آید، تا اطلاعات موجود در بستری امن مبادله شوند. اما مساله بک آپ اطلاعات نیز بسیار مهم بوده و از اولویت های بخش پشتیبانی شبکه می باشد. دیگر امکانات ما پشتیان می تواند نگهداری و پشتیبانی اتاق سرور و نگهداری کامپیوتر و نگهداری  اشاره کرد. بنابراین نگرانی بابت دریافت پشتیبانی  راه اندازی شده وجود نخواهد داشت.

جابه‌جایی و ارتقاء تجهیزات شبکه

یکی از موارد پرکاربرد نصب و  راه‌اندازی شبکه  زمانی است که شرکت ها، مؤسسات و سازمان ها قصد جا به جایی و استقرار در ساختمان جدید یا بهینه سازی را داشته و نیاز دارند که قبل از استقرار یک امکان سنجی و آینده نگری در رابطه  نیاز های آتی خود در زمینه این زمینه داشته باشند.

خدمات راه اندازی شبکه برآورد هزینه های انتقال محل جدید و مشاوره در خصوص جابه‌جایی مهم ترین نیاز ها این بخش می باشد که شرکت فنی مهندسی نوین پویانت با ارائه طرح‌های سازگار با استاندارد های روز، نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری و درون سازمانی و همچنین پشتیبانی تجهیزات سخت افزاری را یه شرکت های متقاضی پیشنهاد می دهد.

نوین پویانت، سابقه درخشان در زمینه بررسی، امکان سنجی و خدمات مشاوره شبکه شرکت ها، مؤسسات، کارخانجات، هتل‌ها و … دارد. ما همواره سعی در ارائه بهترین سرویس با مناسب ترین راهکار و بهترین صرفه جویی زمان و هزینه کاملاً رقابتی مشتریان خود هستیم.

شبکه

دلایلی که ما را نسبت به رقبا ممتاز می کند:

راه اندازی شبکه

 • ارائه مشاوره رایگان به صورت تلفنی و بازدید حضوری.
 • ارائه دهنده بهینه‌ترین راهکار جهت طراحی نصب و راه اندازی.
 • تعرفه‌های مناسب و رقابتی.
 • کیفیت تضمینی بالا.
 • رضایت مشتری.
 • آیکون فرصت.

ما متخصص در ارائه راه اندازی شبکه های کامپیوتری هستیم مانند : کامپیوترهای دسکتاپ و لپ تاپ، سرور های حرفه‌ای . بهترین راهکارها برای (طراحی، نصب، امنیت، عیب‌یابی، نگهداری و بروز رسانی و …)، سیستم های صوتی و تصویری، ارتباطات راه دور و غیره را از ما بخواهید.

متخصصان ما سرویس خود را به صورت یک الگوی ثابت برای تمامی مشتریان ارائه نمی کنند بلکه برای هر مورد بر اساس نیاز ها و اطلاعات دقیق از وضعیت آن شرکت و به صورت کاملاً سفارشی ارائه می دهند.

ما با غرور و افتخار اعلام می کنیم بهترین سرویس های راه اندازی شبکه خود را در معرض بازدید و بررسی تکنسین های دیگر شرکت های فناوری قرار می دهیم تا نه تنها ثابت کنیم که سرویس ما از نظر فنی بسیار عالی می باشند، بلکه جهت رسیدن هدف مطلوب و مورد نظر شما نیز پیاده سازی شده اند.

مزایای خدمات راه اندازی شبکه های کامپیوتری :

۱-کاهش هزینه های کسب و کار .

۲-سهولت نقل مکان.

۳-قابلیت اطمینان بالا.

۴-استقرار سریع.              

5-استفاده مشترک منابع   

6-قابلیت توسعه           

7-بهبود امنیت

۸-صرفه‌جویی  زمان

خدمات راه اندازی شبکه