خدمات مشاور شبکه

خدمات مشاوره شبکه یکی‌ از مهمترین فعالیت‌ شرکت نوین پویا نت، عرضه خدمات مشاوره شبکه و راهکار های تخصصی و فنی  شرکت‌ها و مؤسسات می‌باشد، تخصص و دانش ما بهترین‌ها ‌صنعت است. بدلیل پیشرفت سریع فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین تأثیر مستقیم و عمیق این بخش فناوری بر بالا بردن بهره‌وری، تسهیل سازی امور، افزایش درآمد و رسیدن به سود بیشتر  تمامی کسب و کارها، موجب شده است که این فناوری و حوزه‌های مرتبط‌با آن بسرعت تمامی بخش‌های شرکت‌ها و مؤسسات کوچک و بزرگ نفوذ کند. این رشد و نفوذ سریع باعث شده است که شرکت‌ها و صاحبان آن‌ها دچار سردرگمی تصمیم‌گیری و ناتوانی در رفع مشکلات ایجاد شده ‌این بخش شوند. به‌همین دلیل نقش مهم و حساس، شرکت‌های ارائه دهندهIT این زمینه بسیار پر رنگ و حائز اهمیت است.

خدمات مشاور شبکه

قدرت ما در استفاده از توانایی‌های اصلی و تجارب صنعت برای موفقیت مشتریان ما است.

یک مشاوره  تجزیه و تحلیل ، مدیریت تمام جزئیات، شامل: ۱- نیازهای مسیریابی ۲- مرکز داده ۳- نرم افزار و سخت افزار  و … به شما کمک و اطمینان حاصل می‌کند سیستم کارآمد است. بنابراین می‌توانید بر روی ارائه محصولات ‌مشتریان  تمرکز کنید.

با‌توجه ‌صحبت های گفته شده و در راستای اهداف گروه نوین‌ پویا نت بخش مهمی از فعالیت‌ های این مجموعه ارائه مشاوره رایگان تلفنی، حضوری و راهکارها در جهت رفع مشکلات شرکت‌ها این حوزه اختصاص دارد.

مزایای مشاور در‌ زمینه استانداردهای پسیو و نصب و راه اندازی درون سازمانی قبل اجرای پروژه، صرفه جویی در‌زمان، هزینه و پیاده سازی یک مطابق‌بااستانداردها و افزایش رشد کسب و کار خواهد بود.

مشاوره شبکه

مشاوره شبکه چیست؟

مهندسین این حرفه با تجربه و تحصیل کرده های این حرفه هستند که گواهی عملکرد آنها مسئول طراحی، راه اندازی و نگهداری کامپیوتر ها یا در محل سازمان یا مشتری هستند.

مهندس مشاوره شبکه کیست؟

مهندس موظف است که پشتیبانی سرور و همچنین عیب یابی آن را انجام دهد. این متخصص با همکاری مشتریان و سیستم ها کار خواهد کرد. همکاران ما کمک های فنی مورد نیاز برای نصب سرور و تعمیر و نگهداری سیستم را فراهم می کنند.
 

منظور از‌مشاوره آی تی چیست و دستمز آن ها چگونه است؟

فردی باتجربه است که باپرداخت هزینه ای‌مشاوره‌تخصصی می دهد. چنین فردی ممکن است به عنوان یک پیمانکار مستقل کار کند، در این صورت ممکن است از او به عنوان یک مشاور مستقل یاد شود. مشاوران فناوری اطلاعات به طور معمول  از مشتریان بانرخ ساعتی دریافت می کنند . 

مزایا و معایب خدمات مشاوره شبکه

دانش تخصصی مشاور فناوری اطلاعات و توانایی استفاده از آن در صورت لزوم یکی‌از مزایای کار با یک مشاور است. مراجعه به مشاور ممکن است ضروری باشد در صورتی که استخدام کارمند تمام وقت برای تخصص که فقط به طور موقت لازم است بسیار پرهزینه است. به عنوان مثال، بروزرسانی عمده سیستم های تجاری معمولاً گاه گاهی اتفاق می افتد.

استقلال مشاور فناوری اطلاعات ازدیگر مزایای سازمان هاست. مشاوران اغلب برای کمک به عیب یابی مشکلات در سیستم های پیچیده استخدام می شوند. از آنجا که یک مشاوره‌ شبکه به عنوان مشاور کار می کند، در تشخیص مشکلات و ارائه راه حل هایی که ممکن است یک کارمند داخلی تمایل به پیشبرد آنها نداشته باشد، آزاد است.

یک مشاور ممکن است یک توصیه مفید ارائه دهد، اما مشتری ممکن است دانش و مهارت لازم برای اجرای موفقیت آمیز استراتژی پیش بینی شده را نداشته باشد. پس از رفتن مشاور، اقدامات پیشنهادی ممکن است هرگز مورد توجه قرار نگیرند. برعکس، ممکن است مشاور فناوری اطلاعات برای نظارت بر اجرای یک توصیه خاص در پروژه یا پروژه های بعدی حفظ شود. بااین حال، این وضعیت می تواند به وابستگی گران به کمک خارجی منجر شود. 

خدمات شبکه نوین پویا نت

نحوه تعامل مشاوران نوین‌پویانت بامشتریان

ارائه مشاور تخصصی 

مشاوره، راهکار های کاملاً تخصصی و بهینه‌ در‌زمینه مشاوره بصورت تلفنی و حضوری ‌مشتریان ارائه می‌دهند تا آن‌ها ‌اهداف کوتاه مدت و بلند مدت ‌بخش فناوری دست یابند. افتخار ما، مشاور به شرکت‌ها و سازمان‌ها ‌هر ابعادی چه کوچک و چه بزرگ می‌باشد، تیم‌ های مختلف از‌ جمله مشاور رایگان پشتیبانی، طراحان و پسیوکاران، متخصصان امنیت و نصابان دوربین مداربسته و… ‌کنار یکدیگر جمع شده‌ اند تا‌ با حداقل هزینه و بالاترین سطح کیفیت آماده ارائه  به‌شما عزیزان باشند.

مشاوران ما ‌هر مرحله طراحی معماری فناوری اطلاعات بدون در‌نظر گرفتن اندازه زیرساخت‌ها، شما‌را همراهی خواهند کرد. در‌حالی که بسیاری شرکت‌های IT صرفاً اطلاعات اولیه در‌خصوص راهکار های فناوری به مشتری ارائه می‌ دهند. این تیم علاوه بر ارائه کامل ترین راهکار های تجاری وIT برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ صنایع مختلف، تضمین کننده نتایج حاصل‌ از مشاور و راهکارها می‌باشد.

ما‌ درک درست نیازها و چالش‌ ها کنار دانش فنی و تجربه بالای مشتری می‌دهیم وباسال‌ها تجربه فعالیت و خدمت‌ رسانی  شرکت‌ها و سازمان‌ها، آماده برای چالش‌های جدید این حوزه و پروژه‌ های خاص  هستیم.

 مشاوره شبکه معمولاً  دو شکل کلی قابل ارائه می‌باشد:

۱-  مشاوره رایگان تلفنی و حضوری

۲- مشاوره قراردادی بلند مدت و یا پروژه‌ای

مهمترین خدمات مشاوره شبکه ‌شرکت نوین‌پویانت:

 1. مشاوره امنیت
 2. مشاوره تجهیزات
 3. مشاوره طراحی
 4. مشاور اجرای پروژه ها
 5. مشاور خرید و اجرا و ارتقا سرور
 6. مشاور اجرای‌ سیستم های کامبیوتری
 7. مشاور دوربین مداربسته
 8. مشاور سخت افزار و بهینه سازی سخت افزار
 9.  زیرساخت  – بهینه سازی زیر ساخت
 10. پشتیبانی و نگهداری  سرویس ها
 11.  نصب و راه اندازی درون سازمانی
اگر شما به  مشاوره شبکه ما نیاز دارید :

‌مشاوره ‌شبکه نوین‌ پویا نت بهترین نظرات و عملکرد را تضمین می‌کنند. آنها با مدیران شرکت ملاقات می‌کنند تا نیازها را مورد بحث و بررسی قرار دهند و سپس طرح ها را برای ارزیابی عملکرد و امنیت شبکه انجام می‌دهند.

بااستفاده نتایج تجزیه و تحلیل و دانش فن آوری ‌شبکه، یک پلان برای بهبود ‌شبکه بامناسب‌ترین هزینه ‌شرکت ها ارائه می دهند.

اگر شما به  مشاوره شبکه ما نیاز دارید :

 1. اگر یک تیم مشاورهIT قابل اعتماد نیاز دارید.
 2. اگر می خواهید کاملاً بر روی کسب و کار خود متمرکز باشید، نه بر روی فناوری.
 3. اگر فکر می‌ کنید که سیستم‌ های فعلی به جای کمک ‌کسب و کار مانع انجام درست فعالیت‌ ها می‌شوند.
 4. اگر  نیازه  اطمینان و امنیت بیشتری دارید.
 5. اگر  میدانید که خرابی سیستم‌ ها و قطعی هزینه‌های زیادی برای کسب و کارتان ایجاد می‌کند.
 6. اگر می‌ خواهید مطمئن باشید که از تمامی اطلاعاتتان بصورت دوره‌ای، نسخه پشتیبان تهیه می‌شود.
 7. اگر می خواهید تجهیزات سخت‌ افزاری و زیر ساخت‌شبکه خود را ارتقاء دهید.
 8. اگر می خواهید شرکت خود را به ‌محل جدید انتقال دهید.
 9. اگر می خواهید از سرویس‌ های نرم‌ افزاری برای انجام راحت‌تر امور اداری و یا بالا بردن راندمان کاری پرسنل خود استفاده کنید.
 10. اگر می خواهید بدانید که همیشه تجهیزات و اموال شرکت چه وضعیتی و موقعیتی قرار دارند.