خدمات پشتیبانی شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه  و سخت افزار یا به عبارتی نگهداری شبکه های کامپیوتری، مهمترین فعالیت شرکت نوین پویانت در زمینه خدمات شبکه‌ می‌باشد. پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتری در حال حاضر اصلی ترین نیاز تمامی شرکت‌ها، مؤسسات، هتل‌ها، سازمان‌ها، آموزشگاه‌ها ، کارخانه ها و … در حوزه انفورماتیک است.

رشد و بروز شدن فناوری اطلاعات در همه ی حوزه‌های کسب و کار باعث شده است که تمامی محیط های تجاری ،آموزشی ، صنعتی ، اداری و … نیاز مبرم و شدیدی در زمینه پشتیبانی کامپیوتر و شبکه، نصب و راه اندازی انواع تجهیزات شبکه و سرویس‌های مرتبط با آن احساس کنند. کارشناس پشتیبانی شبکه تصمیم می‌گیره که چگونه سیستم ها را ارتقاء و بهبود بده.

زمانی که یک شرکت یا سازمان، زیرساخت ارتباطی خود را ارتقاء می‌دهد و یا چند سیستم جدید نصب و راه اندازی می کند، کاری است که یک کارشناس پشتیبانی شبکه حتماً باید آن را مدیریت کند چرا که این کار یک کاره تخصصی است که نیازمند دانش بروز و آگاهی بالاست.

پشتیبانی نرم افزار شبکه:

خدمات پشتیبانی نرم افزار شبکه بخشی از خدمات Active شبکه می‌باشد.

که شامل نگهداری از نرم افزارها و بک‌ آپ‌گیری و پشتیبان‌گیری از تمامی

اطلاعات و نرم‌افزارهای موجود و همچنین مستندسازی تمامی اطلاعات

مرتبط با شبکه نیز بخشی از این خدمات می‌باشد.

 • نصب و آپدیت ویندوز سرور
 • رفع ایرادات احتمالی نرم افزارها
 • نصب و ارتقاء نرم‌افزارهای شبکه
 • نظارت بر امنیت تمامی سیستم‌ها، به ویژه اینترنت
 • پشتیبانی و نگهداری از اطلاعات و دیتاهای شرکت
 • پیشگیری از وقوع ایرادات و مشکلات شبکه های کامپیوتری

پشتیبانی سخت افزار شبکه:

خدمات پشتیبانی شبکه و سخت افزار ، شامل پشتیبانی و نگهداری از کلیه

تجهیزات سخت افزاری در حوزه IT و شبکه مانند تجهیزات پسیو شبکه،

روتر، رک، سوئیچ، سرورها، سیستم‌های کامپیوتری و تجهیزات اداری مانند

پرینتر، فکس، اسکنر و… می‌باشد.

 • ارائه مشاوره شبکه  آنلاین جهت خرید تجهیزات و زیرساخت های شبکه
 • مانیتورینگ تجهیزات سخت افزاری شبکه به صورت آنلاین و لحظه‌ای
 • بازدیدهای دوره‌ای برای مراقبت و پیشگیری از خرابی تجهیزات شبکه
 • نصب و ارتقاء تجهیزات سخت افزاری شبکه
 • عیب یابی و رفع خرابی تجهیزات سخت افزاری شبکه
 • عیب یابی و رفع خرابی زیرساخت و پسیو شبکه

تماس با مشاوران

کارشناسان پشتیبانی و نگهداری شرکت نوین پویانت مناسب ترین قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری را با
بهینه ترین راهکار در صرفه جویی زمان به شما پیشنهاد می‌دهند.

در صورت نیاز جهت دریافت مشاوره رایگان
برای ارائه خدمات پشتیبانی شبکه در تهران و همچنین اطلاع از مبلغ قراردادهای پشتیبانی شبکه می‌توانید
با ما تماس بگیرید

در حوزه خدمات شبکه، پشتیبانی شبکه های کامپیوتری از کلیدی ترین و مهم ترین فعالیت‌‌های شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه می‌باشد.

شرکت خدمات پشتیبانی شبکه ،نوین پویانت تمام تلاش خود را به کار بسته است تا بتواند بهترین خدمات :

 1. پشتیبانی و نگهداری شبکه
 2. خدمات مشاوره آنلاین
 3.  نصب و راه‌اندازی شبکه های کامپیوتری
 4. خدمات سخت افزاری و نرم افزاری
 5. پشتیبانی و نگهداری از سرورها
 6. خدمات نصب دوربین مدار بسته

تحت شبکه را با مناسب ترین قیمت‌ نگهداری و بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه دهد.موارد نام برده شده در بالا، شامل طیف گسترده‌ای از خدمات شبکه و کامپیوتری می‌باشد که استفاده از آن‌ها موجب پیشگیری یا برطرف کردن مشکلات به وجود آمده در زمینه شبکه می شود.

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری و اتاق سرور یک خدمات پیشگیرانه است!

بازدید رایگان زیرساخت شبکه

پشتیبانی راه دور به صورت ریموت و تلفنی

حضور فعال و زمان‌بندی شده در محل

مانیتورینگ شبانه‌روزی تجهیزات و سرویس‌های شبکه

نگهداری شبکه به صورت زمان‌بندی شده

پشتیبانی سخت‌افزار بدون محدودیت

پشتیبانی نرم‌افزارهای اداری

راهنمایی استراتژی و مشاوره مدام

اولویت شرکت خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه نوین پویانت ارائه خدمات شبکه در سریع‌ترین زمان و بالاترین کیفیت استاندارد می‌باشد.

همچنین آرامش خاطر و حس اطمینان ، امنیت هنگامی که شما با کارشناسان با تجربه نوین پویانت شروع به همکاری می‌کنید و با اطمینان خاطر، اطلاعات خود را در یک مکان امن ذخیره و آن را به طور فیزیکی ایمن نگه می‌دارید.

ما معتقدیم که خدمت‌ رسانی سریع با مناسب ترین تعرفه نگهداری شبکه در این بخش از مهم‌ترین فاکتورهایی است که برای شرکت‌ها اهمیت فراوان دارد.

خدمات پشتیبانی شبکه

ما متخصصان IT را استخدام می‌کنیم که دارای سالیان زیادی تجربه تخصصی در این زمینه دارند که با دارا بودن بهترین تجهیزات فنی در حوزه‌ی پشتیبانی شبکه های کامپیوتری، خدمات پشتیبانی برنامه‌ریزی شده را به شما ارائه دهند.

با توجه به گستردگی کار نوین پویانت، 1-علاوه بر مشاوره 2-نصب و راه‌اندازی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری3- نصب و راه‌اندازی و پشتیبانی از سیستم تلفن سانترال و ویپ4- سیستم برق اضطراری UPS و سیستم دوربین مداربسته از جمله خدماتی  است که بنا به درخواست مشتریان انجام می‌ شود.

چگونه مناسب‌ترین تعرفه خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه را انتخاب کنیم؟

خدمات پشتیبانی شبکه نه تنها بر کل اینترنت، بلکه در تنظیم و مدیریت شبکه‌هایی که آن را تشکیل می‌دهند نیز تمرکز دارد.

برای تمامی کسب و کارها وجود کامپیوترها امری حیاتی است بنابراین هزینه نگهداری و پشتیبانی برای این سیستم‌ها امری مهم و ضروری است.

شما می‌توانید با انتخاب مناسب‌ترین تعرفه ی هزینه نگهداری کامپیوتر، مشکلات شبکه‌های کامپیوتری خود را برطرف کنید و در هزینه‌ کردن حل مشکلات سیستم‌های کامپیوتری صرفه جویی کنید.

شما با بستن قرارداد پشتیبانی شبکه می‌توانید از اهمیت پشتیبانی بهره ببرید به این صورت که هم در زمان صرفه‌جویی کنید و هم می‌توانید مجموعه خود را به نحو احسن مدیریت کرده و از مشکلات وقت‌گیر جلوگیری نمایید.

اگر شما به صورت ماهیانه هزینه کنید برای نگهداری کامپیوتر ها و سرور های شرکت و یا سازمان خودتان به طبع آن کم تر دچار خرابی سیستم ها و سرور ها می شوید چرا که بدون نظارت و مدیریت باعث خرابی هایی می شود که باید هزینه ی بالایی کنید تا سیستم به روال طبیعی برگردد .شاید در نگاه اول هزینه ها بنظر زیاد باشد اما شما می توانید با توجه به نرخ هزینه های پشتیبانی شبکه هر ماه این هزینه ها را پرداخت کنید تا دیگر برای خرابی های بیشتر مواجه نشوید.

خدمات پشتیبانی:

 • مشخص کردن تجهیزات شبکه و سیستم‌هایی که نیاز به پشتیبانی دارند.
 • تعیین نوع خدمات درخواستی در زمینه نگهداری و پشتیبانی شبکه.
 • مشخص کردن تعداد دفعات بازدید کارشناس از محل شرکت در یک ماه.
 • تعیین مدت زمان حضور کارشناس در هر نوبت مراجعه حضوری.
تعرفه خدمات پشتیبانی شبکه

شرکت نوین پویانت یکی از بهترین ارائه دهنده‌های خدمات پشتیبانی شبکه در تهران می‌باشد که با داشتن تعرفه‌های مناسب برای خدمات خود این اطمینان را به مشتریان می‌دهد که تمام هزینه ‎های اجرایی و خدمات مقرون به صرفه می‌باشد و شما را از دادن هزینه های گزاف برای این خدمات باز می‌دارد، تمامی متخصصان این مجموعه با سرعت عملکرد، امنیت تجهیزات شبکه و پشتیبانی شبکه، سرویس‌های شما را نظارت می‌کنند.

خدماتی که کارشناسان ما در این بخش برای رفع ایرادها و مشکلات شبکه شما ارائه می‌دهند، معمولاً به 4 روش زیر انجام می‌شود:

نحوه ارائه خدمات پشتیبانی شبکه به مشتریان

 1. خدمات پشتیبانی شبکه به صورت تلفنی:بعضی از مشکلات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری می‌بایست به صورت تلفنی و شفاهی به کارشناسان اعلام شود و یا بالعکس کارشناسان ما برای حل برخی مشکلات، می‌توانند شما مشتریان عزیز را به صورت تلفنی راهنمایی کنند.
 2. خدمات پشتیبانی شبکه راه دور به صورت ریموت:در این روش کارشناسان ما برای حل بعضی از مشکلات نیاز دارند تا به سیستم مورد نظر از راه دور با نرم افزار های ریموت کنترل که مخصوص این کار هستند مشکل کاربر را به طور مستقیم و آنلاین حلل کنند.
 3. خدمات پشتیبانی شبکه به صورت حضوری:در بسیاری از مواقع لازم است تا کارشناسان ما به صورت حضوری در محل اقدام به ارائه خدمات شبکه نمایند و مشکلات کاربران را به صورت حضوری بر طرف نماید.
 4. خدمات پشتیبانی شبکه راه دور از طریق سیستم تیکتینگ:در این روش مشتریان، مشکلات (شبکه، نرم افزاری، سخت افزاری و …) خود را از طریق سیستم ارسال تیکت به صورت کتبی با کارشناسان در میان می‌گذارند و کارشناسان ما نیز در سریع‌ترین زمان ممکن به صورت آنلاین پاسخگوی آن‌ها خواهند بود.

قرارداد خدمات پشتیبانی IT

شرکت پشتیبانی شبکه نوین پویانت در تهران و کلیه شهرهای ایران آماده عقد قرارداد در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه وIT می‌باشد.

ارائه خدمات پشتیبانی IT در قالب قراردادهای مشخص و به صورت سالیانه می‌باشد.

در این قراردادها متناسب نیاز و تقاضای شما برای پشتیبانی و نگهداری از سیستم های کامپیوتری ، تجهیزات اداری و تعمیر و نگهداری شبکه با در نظر گرفتن هزینه‌های جانبی بهترین مبلغ قرارداد پشتیبانی شبکه و IT به شما ارائه می‌ دهند.

به طور کلی شرکت نوین پویانت چهار نوع قرارداد خدمات پشتیبانی IT، در این زمینه ارائه می‌دهد که بر اساس تقاضای مشتریان ممکن است قرارداد نهایی، ترکیبی از هر 4 نوع باشد، در زیر به چهار نوع نمونه قرارداد پشتیبانی شبکه و سیستم های کامپیوتری اشاره شده است:

1 – قرارداد خدمات پشتیبانی و نگهداری سیستم های کامپیوتری:

شبکه کامپیوتری شرکت یا سازمان شما، ممکن است مجموعه ای از ماشین های پیچیده مثل پرینتر اسکنر و فکس باشد ، که به طور همزمان با دیگر دستگاهها ارتباط برقرار می‌کنند.

تعمیر و نگهداری سیستم های کامپیوتری به صورت منظم می‌تواند مشکلات بزرگ را از شبکه های کامپیوتری شما دور نگه دارد.

کارشناسان IT می‌دانند که بدون تعمیر مناسب سیستم های کامپیوتری، کسب و کار شما قادر نخواهد بود به درستی کار کند.

با توجه به اهمیت نظارت و نگهداری شبکه و سیستم های کامپیوتری،نوین پویانت این امکان به شما می دهد که بخواهید تعمیر و نگهداری سیستم های کامپیوتری خود را به شرکت پشتیبانی و نگهداری شبکه نوین پویانت واگذار کنید.

2 – قرارداد خدمات پشتیبانی و نگهداری از تجهیزات اداری:

در این نوع قرارداد نگهداری و پشتیبانی از تجهیزات اداری ائم از پرینتر، اسکنر و … از اهمیت بیشتری برخوردار است. تکنسین های کامپیوتر مسئول ارائه خدمات سرویس و نگهداری از تجهیزات اداری به شرکت‌ها ، سازمان ها، ادارات وکارخانه ها می‌باشد. به این دسته از خدمات در اصطلاح خدمات HelpDesk گفته می‌شود.

3- قرارداد خدمات پشتیبانی شبکه:

این نوع از قرارداد خدمات پشتیبانی شبکه ، برای ارائه بهترین خدمات تخصصی و حرفه‌ای در زمینه شبکه و تجهیزات شبکه‌ای و نرم افزارهای مرتبط با آن متمرکز می‌باشد. در قرارداد خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری، خدمات از نظر فنی در سطح بالاتری نسبت به سایر قراردادها ارائه می‌گردد. متخصصین پشتیبان شبکه نوین پویانت در تهران که در این زمینه خدمت‌رسانی می‌کنند، کارشناسانی با تجربه بالا می‌باشند.
در زیر به 5 مورد از خدمات اصلی پشتیبانی شبکه اشاره می شود:

 • خدمات پشتیبانی و نگهداری زیر ساخت شبکه
 • خدمات پشتیبانی امنیت شبکه
 • خدمات پشتیبانی و نگهداری از سرویس ها و نرم افزارهای شبکه
 • خدمات پشتیبانی از سرورها و تجهیزات اتاق سرور
 • خدمات پشتیبانی سیستم های مانیتورینگ شبکه

4 – قرارداد پشتیبانی و نگهداری از سیستم های حفاظتی و نظارتی:

این نوع قرارداد نگهداری و پشتیبانی از سیتم های حفاظتی و نظارتی در واقع ترکیبی از بهترین خدمات تخصصی شبکه و خدمات پشتیبانی سیستم‌های کامپیوتری می‌باشد. البته خدمات جانبی دیگری نیز در این نوع نمونه قرارداد سرویس و نگهداری کامپیوتر ارائه می‌گردد، مانند: پشتیبانی تجهیزات دوربین مداربسته تحت شبکه، نگهداری از دستگاه‌های الکترونیکی مانند سیستم‌های هوشمند اتاق سرور، دستگاه حضور و غیاب، برق اضطراری UPS و … . در واقع این خدمات تمامی نیازهای ITرا  در سطوح مختلف را تحت پوشش خود  قرار می‌دهد.

حالت‌های حضور کارشناس پشتیبانی شبکه در محل مشتری

ساعت‌های حضور کارشناس پشتیبان شبکه در محل مشتری در تمامی قراردادهای فوق، بسته به نوع قرارداد پشتیبانی شبکه به شکل‌های مختلفی انجام می‌شود:

حالت 1 – کارشناس پشتیبانی شبکه جهت رفع مشکل:در این حالت کارشناس صرفاً زمانی در محل مشتری حضور خواهد داشت که مشکلات مربوطه را حل کند و بعد از رفع آن از محل مشتری خارج می‌گردد.

حالت 2 – کارشناس پشتیبانی شبکه مقیم نیم روز:در این حالت کارشناس به اندازه یک نیم روز کاری در محل مشتری در زمان‌بندی مشخص، حداقل یک روز در هر ماه و حداکثر بر اساس نیاز مشتری، حضور خواهد داشت، حتی اگر  مشکلی وجود نداشته باشد.

حالت 3 – کارشناس پشتیبانی شبکه مقیم تمام وقت:در این حالت کارشناس مانند یک کارمند در محل مشتری به صورت تمام وقت حضور خواهد داشت. کارشناس پشتیبانی مقیم در محل، بر اساس نیاز مشتری ممکن است حداقل یک روز تا حداکثر تمام روزهای کاری در یک ماه در محل مشتری حضور داشته باشد.

در هر سه حالت کارشناس بر اساس شرایط و ضوابط قرارداد پشتیبانی شبکۀ اولیه ممکن است در هر هفته یک نوبت و یا چند نوبت در محل مشتری حضور پیدا کند.

در نهایت بسته به انتخاب حالت‌های حضور کارشناس، تعداد حضور کارشناس در هر ماه و همچنین نوع قرارداد پشتیبانی، هزینه‌های خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه و کامپیوتر نیز تغییر خواهد کرد

پشتیبانی شبکه
چرا نیاز به کارشناس پشتیبانی کامپیوتر و شبکه داریم؟

اولین گام در مدیریت IT ، نظارت بر فعالیت شبکه و سیستم های کامپیوتری شما است.

مدیریت مناسب یک زیر ساخت شبکه با نظارت بر نصب و نگهداری تجهیزات شبکه و سخت افزار شروع می‌شود،

نه تنها این موضوع می‌تواند شاخص‌های کلیدی وقوع مشکلات در شبکه را پیش بینی کند، بلکه تجزیه و تحلیل گسترده‌ای

از شبکه می‌تواند به شما در برنامه ریزی جهت پیاده سازی و نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری کمک کند.

ما می‌توانیم با خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر آنچه را که در شبکه شما به صورت لحظه ای و روزانه اتفاق می‌افتد

را گزارش دهیم. متخصصان پشتیبانی شبکه ما هر روز به صورت آنلاین و یا تلفنی به شما مشاوره می‌دهند و در صورت بروز هر گونه مشکل

در سیستم شبکه شما به صورت حضوری و یا غیر حضوری ( تلفنی – ریموت ) مسائل پیش آمده در حوزه شبکه کامپیوتری شما را حل و پشتیبانی می‌کنند.

از مزایای حضور نیروی پشتیبانی شبکه و سخت افزار:
 1. حفظ و بهبود عملکرد شبکه های کامپیوتری
 2. بروزرسانی و ارتقاء سیستم عامل به طور منظم
 3. بهره مندی از دانش تخصصی کارشناسان پشتیبانی و سخت افزار
 4. دسترسی در هر زمان به نیروی پشتیبانی شبکه و سخت افزار از راه دور

مطمئناً داشتن یک کارشناس و متخصص پشتیبانی شبکه و سخت افزار برای کسب و کار شما بسیار تأثیرگذار و اعتبار عالی آن شرکت را بیان می کند و همچنین از نظر هزینه مقرون به صرفه است، زیرا هزینه‌های ناشی از نداشتن یک پشتیبان شبکه بیشتر از هزینه‌های داشتن یک متخصص برای پشتیبانی و نگهداری شبکه است.

تعمیر و نگهداری شبکه کامپیوتری و مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری به صورت روزانه و یا هفتگی به مراتب بهتر و حرفه‌ای تر از چک نکردن سیستم‌ها است.

چرا که پس از به وجود آمد مشکل به مراتب هزینه‌های بیشتری صرف برطرف کردن آن باید پرداخت شود که در بسیاری از موارد حتی با صرف هزینه، خسارت وارده جبران نخواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با نوین پویانت همراه شوید.

ساپورت شبکه